המרכז הרפואי לטיפול בהשמנת יתר - מלב"י במתחם אסותא רמת החייל

הננו שמחים לבשר על העברת משכננו למתחם ביה"ח אסותא החדש והמפואר ברמת החייל
מאת מערכת מלב"י

קבוצת אסיא מדיקל, שבבעלותה המרכז הרפואי לטיפול בהשמנת יתר (מלב"י), עברה למתחם החדש של בית החולים אסותא ברמת החייל, החל מיוני 2009מלב"י הוא
מרכז ייחודי לרפואת השמנה, קבוצת בת של אסיא מדיקל - המרכז לכירורגיה ורפואה התערבותית, שהוקם בידי מיטב הרופאים ואנשי המקצוע בתחום, ופעל עד כה במתחם הישן של בית החולים אסותא בתל אביב.


המרכז הרפואי לטיפול בהשמנת יתר הוקם לאור העלייה הדרמטית בהשמנת היתר בישראל בשנים האחרונות והצורך הגובר במידע רפואי אמין הנמצא תחת קורת גג אחת, שיעניק את מגוון הטיפולים המתקדמים המוצעים כיום ברפואה המודרנית.

מלב"י, הפועל על-פי מודל רב תחומי, מעניק מעטפת רפואית וטיפולית כוללת
למטופל וליווי טיפולי בכל שלבי הניתוח והשנה הדרמטית של השינוי שלאחריו, נועד, לספק מענה רפואי מקיף לטיפול והתמודדות עם בעיית ההשמנה.


מרכז מלב"י חרת על דגלו הגברת המודעות לתופעת השמנת היתר הרווחת היום באוכלוסיה והנמצאת במגמת עלייה. העיקרון המנחה הרכבת תוכנית רפואית להרזיה בהתאמה אישית לכל מטופל. למלב"י אתר, הכולל מידע מקיף על השמנה ודיאטה, ויעוץ מקוונן ממיטב המומחים.

תוכניות הטיפול
המגוונות שמציע צוות המומחים הרב תחומי של מלב"י מאגד היום את הידע המקצועי והטיפולי הרחב ביותר לטיפול מיטבי במטופלים לפני ולאחר ניתוח - כולל פסיכולו,גים דיאאטניות קליניות, בנויות על מנת לתת את המענה הזמין והמקצועי ביותר לכל מטופל וליוויו במסע להשגת מטרותיו והגעה לתוצאות מיטביות מהניתוח.

מנכ"ל אסיא מדיקל, מציין: "מלב"י ימשיך להעמיד לרשות מטופליו מגוון שירותי מעטפת, הכוללים גם התבוננות רפואית וטיפולית רחבה של צוות רב תחומי, לרבות התאמת פרופיל רפואי ניתוחי למטופל, ותמיכה לאחר ניתוח במהלך שנה שלמה, כולל מערך טיפול קבוצתי ואישי בהתאמה".


בנוסף, מערך שירותים אדמיניסטרטיביים, המעניקים לכל מטופל ליווי וייעוץ אישי למהלך הטיפולי והכיסוי הביטוחי ההולם לכיסוי הפרוצדורה הרפואית.


אנו שמחים כי רמת השירותים הגבוהה שאנו מעמידים היום במלב"י נתמכת עם המעבר לבית החולים החדש עם רמת חדרי ניתוח ואשפוז הגבוהה ביותר שבנמצא למתן מערך טיפולי שלם למטופלינו.

חדרי הניתוח המרווחים של אסותא, שבהם יתבצעו ניתוחי הרזייה של
מלב"י, ישמשו את מומחי המרכז: ד"ר אסנת רזיאל, ד"ר דוד גויטיין וד"ר נאסר סקרן, כירורגים עם התמחות על בניתוחי הרזיה.


חדרי הניתוח בנויים לפי העיקרון של "רצפה נקייה": כל הציוד בהם - למשל מוניטורים ומערכות הנשמה - תלוי מהתקרה, כדי לאפשר מרחב פעולה למנתח. הקירות עשויים נירוסטה קלה לחיטוי, והתאורה אינה מחממת. החדרים כוללים מערכת שליטה ובקרה מרכזית (HMI), המאפשרת תקשורת נתונים אל מחוץ לחדר ושליטה מרכזית בכל הפונקציות - מהמוסיקה והטמפרטורה ועד מערכות ההנשמה ובקרת המנותח.


המטרה היא לספק רפואה פרטית עם רמה מלונאית גבוהה, הטכנולוגיה החדישה ביותר בחדרי הניתוח, כל השירות והגיבוי הרפואי מחוץ לחדר הניתוח, ויחס אישי.


הננו שמחים לבשר על העברת משכננו למתחם ביה"ח אסותא החדש והמפואר ולהלן כתובתנו החדשה:


רחוב  הברזל 20, רמת החייל, תל אביב 69710


מרפאתנו ממוקמת בקומה הראשונה מרפאות חוץ אסיא מדיקל, קבלה 6


מספרי הטלפון :


מלב"י- המרכז הרפואי לטיפול בהשמנת יתר – 03-7645444


אסיא מדיקל: 03-7645444


פקס: 03-7644445


מייל: info@assia.co.il


 


מנותחים שצריכים להגיע לניתוח מגיעים ביום הניתוח בשעה שנקבעה להם למחלקת כירורגיה כללית, קומה 5, אגף מערבי.


חניה בתשלום בחניוני האזור. לנוחיותכם שני חניונים ברחוב הברזל מול בית החולים.


לקריאה נוספת על בית החולים אסותא החדש


מפת הגעה


חדרי הניתוח


מחלקות האשפוז


מחשב לכל חולה      14/05/2009                    שלח לחבר                          הדפס
 
בית חולים אסותא החדש
המרכז הרפואי לטיפול בהשמנת יתר הוקם לאור העליה הדרמטית בהשמנת יתר בישראל בשנים האחרונות והצורך הגובר במידע רפואי אמין הנמצא תחת קורת גג אחת, שיעניק את מגוון הטיפולים המתקדמים המוצעים כיום ברפואה המודרניתמלבי הפועל על פי מודל רב תחומי מעניק מעטפת רפואית וטיפולית כוללת למטופל וליווי טיפולי בכל שלבי הניתוח והשנה הדרמטית של השינוי שלאחריו, נועד לספק מענה רפואי מקיף לטיפול והתמודדות עם בעיית ההשמנהאנו שמחים כי רמת השירותים הגבוהה שאנו מעמידים היום במלבי נתמכת עם המעבר לבית החולים החדש עם רמת חדרי ניתוח ואשפוז הגבוהה ביותר שבנמצא למתן מערך טיפולי שלם למטופלינו

 
 
Google
מה הצריכה המטבולית הבסיסית שלך
מין
משקל בק"ג
גובה בס"מ:
גיל
ה-BMR שלך חישוב BMR
כמה קלוריות נחוצות
בכדי שאשמור על משקלי ?
פעילות
דרישה יומית קלוריות
דוא"ל
שם
 
ליידי אסיא אסיא מדיקל
דיאטה
קישורים
תנאי שימוש
מדיניות פרטיות
כניסה לרופאים
איך להגיע
הוסף למועדפים
כל הזכויות שמורות למרכז לטיפול בהשמנת יתר ©