איך מרזים בזמן שגולשים באינטרנט?

זה נשמע כמו חלום בלתי מציאותי - אבל מסתבר שזה דווקא אפשרי. מאמן הכושר אייל שני מספר על פעילות אנאירובית, שתגרום לגוף שלכם לשרוף יותר שומנים - גם כאשר אתם קוראים עיתון או אפילו ישנים
מאת מערכת מלב"י

"רוב האנשים עוסקים בפעילות אנאירובית כדי לעצב ולחטב את הגוף", מודה מאמן הכושר ומנהל מועדון הספורט "גוף ראשון", אייל שני. "יחד עם זאת, המטרה העיקרית של פעילות כזו", הוא מדגיש, "היא לגרום לשרירים לשרוף הרבה יותר אנרגיה, קלוריות ושומנים בזמן מנוחה. לכן, אם אתם רוצים לרדת במשקל - אי אפשר להתעלם מפעילות אנאירובית".


פעילות אנאירובית כוללת אימוני כוח שמיועדים לחזק את השרירים ואת כוחם. היהלום שבכתר הוא כמובן אימוני משקולות, אבל גם אימוני מכשירים, ריצת 100 מטרים, ולמעשה כל אימון שמתבצע למשך זמן קצר כנגד התנגדות גבוהה הוא אימון אנאירובי.


"בתהליך של דיאטה", הוא אומר, "אי אפשר לוותר על הפעילות האנאירובית לשריפת קלוריות בזמן מנוחה. כמות האנרגיה הקלורית שגוף שמן ורפוס שורף בזמן מנוחה היא כמעט אפסית, משום הוא לא מתאמן". כמה זמן נדרש לכך? מסתבר שלא יותר מחצי שעה, שלוש פעמים בשבוע.


● אז כמה קילוגרמים אפשר באמת להוריד באמצעות ספורט?      01/03/2006                    שלח לחבר                          הדפס
 
פעילות אנאירובית. צילום: עופר מאיר
שריר מפותח שורף הרבה יותר קלוריות גם בזמן מנוחה. לכן אי אפשר להתעלם מפעילות אנאירובית כאשר רוצים לרדת במשקל"באימון עובדים על קבוצות שרירים גדולות ששורפות יותר קלוריות, כמו שרירי הידיים, הבטן, הגב והכתפיים"

 
 
Google
מה הצריכה המטבולית הבסיסית שלך
מין
משקל בק"ג
גובה בס"מ:
גיל
ה-BMR שלך חישוב BMR
כמה קלוריות נחוצות
בכדי שאשמור על משקלי ?
פעילות
דרישה יומית קלוריות
דוא"ל
שם
 
ליידי אסיא אסיא מדיקל
דיאטה
קישורים
תנאי שימוש
מדיניות פרטיות
כניסה לרופאים
איך להגיע
הוסף למועדפים
כל הזכויות שמורות למרכז לטיפול בהשמנת יתר ©