קבוצת תמיכה: מפתחים אורח חיים בריא

קבוצת תמיכה למטופלים לאחר ניתוח בריאטרי בהנחייתו של הפסיכותרפיסט אופיר תשובה בגישה הקוגניטיבית התנהגותית לגיבוש אורח חיים בריא.
מערכת מלב"י

עברתם ניתוח בריאטרי ועכשיו צריך לחזור למסלול חיים פעיל, זה לא עניין של בכך, וחשוב מכך – אתם לא לבד. אז בואו לחלוק, לדבר וללמוד איך ניתן לפתח אורח חיים בריא בלי לעלות במשקל ולנהל חיים מאושרים.


מהי הגישה הקוגנטיבית-התנהגותית?
קבוצת התמיכה החדשה, בהנחייתו של הפסיכותרפיסט אופיר תשובה, דוגלת בתהליך הטיפולי אשר מתמקד בגישה הקוגניטיבית-התנהגותית למטרת פיתוח אורח חיים בריא. על פי גישה זו, מטרתו של המטפל היא להפוך את המטופל למטפל של עצמו. בטיפול המשתתפים ילמדו להתמקד בהווה ובפיתרון לבעיות.
"נלמד להציב מטרות ויעדים שניתן לעמוד בהם, לשנות דפוסי חשיבה לא-יעילים ולהתמודד עם רגשות שליליים שדוחקים אותנו לאכילה מיותרת" תשובה מספר על התהליך. "נבנה יחד תכנית הדרגתית של שינוי, נברר איך ניתן לצאת מחוזקים ממשברים ואיך אפשר לחזור למסלול גם כשסוטים ממנו".
ואם לא די בכך, תשובה מפרט על מיומנויות נוספות שיילמדו במפגשים: "נלמד מה לומר לעצמנו על מנת לעורר מוטיבציה, כיצד להתמודד עם רעב רגשי ובולמוסי אכילה ולתכנן ולצפות מראש את ההתמודדות עם קשיים. נדון עם עצמנו על התירוצים שיש לנו לאי-פעילות גופנית ולאכילת יתר".
יכולות אילו הן רק חלק מטווח הכלים שיש לטיפול הקוגניטיבי-התנהגותי להציע, מדגיש תשובה, הטיפול מבוסס על מחקר שהוכיח את עצמו גם בטיפול בהשמנת יתר, כאשר היתרון העצום שלו הוא ביכולת לשנות ולשמר את ההישגים.
לפרטים נוספים: 03-7645444
ניתן להשאיר הודעה ונחזור אליכם בהקדם.
לקריאה נוספת:
הרצאות החודש במלב"י
תמיכה אישית וקבוצתית
עיצוב הגוף לאחר ניתוח בריאטרי
מניעת השמנה בתקופת הילדות
למה אנשים מכורים לאוכל?
טיפול קוגנטיבי התנהגותי בהשמנת יתר 

      28/12/2011                    שלח לחבר                          הדפס
 
קבוצת תמיכה: מנוע הצמיחה שלכם לחיים טבים יותר


 
 
Google
מה הצריכה המטבולית הבסיסית שלך
מין
משקל בק"ג
גובה בס"מ:
גיל
ה-BMR שלך חישוב BMR
כמה קלוריות נחוצות
בכדי שאשמור על משקלי ?
פעילות
דרישה יומית קלוריות
דוא"ל
שם
 
ליידי אסיא אסיא מדיקל
דיאטה
קישורים
תנאי שימוש
מדיניות פרטיות
כניסה לרופאים
איך להגיע
הוסף למועדפים
כל הזכויות שמורות למרכז לטיפול בהשמנת יתר ©