כדור הפלא לחיטוב הגוף

את הפיטבול אנשים מקשרים בעיקר לתרגילים הקשורים ללידה או ליוגה, אבל הפיטבול הוא כדור פלא של ממש אם יודעים כיצד להשתמש בו בעזרת תרגילים יומיומיים לחיזוק והארכת שרירי הגוף והליבה. ואת התרגילים אפשר לעשות ממש בסלון הביתי הממוזג!
מאת: ד"ר אסנת רזיאל

רואים אותו בלא מעט מכוני כושר בחדר החוגים, עוברים לידו באדישות ומקשרים את הפעילות איתו לפעילות פיזית מתונה, לא למתאמנים הרציניים. אבל הפיטבול הוא הברקה של ממש בכל מה שקשור לאימונים אישיים, במתחם פיזי נוח וקרוב אליכם, אפילו בסלון הביתי הממוזג בלי לצאת מהבית, הוא מציע זמינות נהדרת, הוא תמיד שם, לא צריך להתלבש במיוחד או לנסוע ברכב לחדר הכושר, אפשר פשוט ליהנות מכל מה שהוא מציע לכם. והכי חשוב - הוא יפתיע אתכם בתרומה הפיזית ובהרגשה הטובה שהוא יכול לייצר עבורכם עם עבודה.

פיטבול – כל היתרונות

חיזוק היציבה ואתגר שיווי המשקל - המבנה הכדורי מאתגר את שיווי המשקל של הגוף, בעוד הגוף מבקש באופן טבעי לשמור עליו הוא מפעיל מערכות שלמות של שרירים באופן אינסטינקטיבי והדחף הטבעי של הגוף הוא לשמור על שיווי המשקל ולא ליפול ממנו. מכאן ששרירי הליבה העמוקים שלא נמצאים בדרך כלל בשימוש עובדים. ישיבה על הכדור עוזרת לנו ללמוד מהי היציבה הנכונה עבורנו, כיצד "לסדר" את עמוד השדרה  באופן יציב וארוך, ללא מאמץ לאורך זמן.

גמישות שרירים ומפרקים - באמצעות הכדור ניתן להגיע לטווחי תנועה גדולים ולשפר את גמישות השרירים והמפרקים ובכך ליהנות מגוף גמיש וחטוב יותר. חשוב לשלב תרגילי חיזוק שרירים ובנייתם לצד תרגילי מתיחות- כך אתם גם בונים וגם משכללים את הביצועים הקיימים של השרירים שלכם.

מניעת כאב גב - עבודת כדור נכונה עשויה למנוע כאבי גב, כיוון שהיא מייצבת את עמוד השדרה המותני, מחזקת את שרירי הבטן והגב ומקנה גמישות אלסטית לשרירי הגב.

תמיכה - האלסטיות והצורה העגולה של הכדור מפזרים את המשקל באופן שווה יותר שלא מעמיס על המפרקים.

הפיטבול נגיש גם מבחינת מחיר, הוא אינו יקר וקיים מגוון רחב של דגמים ואיכויות שונות. אם אתם נמנים על אלו שאוהבים שהסביבה הביתית שלהם תהיה נגישה גם לאורח החיים הבריא שלהם, כדאי להחזיק אותו בסלון, ולא רק ליופי. הוא באמת מציע זמינות נהדרת לאימונים קצרים בהפוגות בין מטלות הבית השונות והקסם שלו הוא בעיקר בזמינות הגדולה שלו ובתוצאות המפתיעות שהוא יכול להציע למתמידים שבכם. נסו ותיווכחו!

לקריאה נוספת:
תודה, בשבילי בלי סוכר
אין שמנים בריאים
בחן את עצמך:האם אתה אכלן כפייתי?
הפרעות קשב, תזונה וילדים
הרצאות החודש במלב"י      28/07/2014                    שלח לחבר                          הדפס
 
כדור פלא שיפתיע אתכם בתוצאות
באמצעות הכדור ניתן להגיע לטווחי תנועה גדולים ולשפר את גמישות השרירים והמפרקים ובכך ליהנות מגוף גמיש וחטוב יותר

 
 
Google
מה הצריכה המטבולית הבסיסית שלך
מין
משקל בק"ג
גובה בס"מ:
גיל
ה-BMR שלך חישוב BMR
כמה קלוריות נחוצות
בכדי שאשמור על משקלי ?
פעילות
דרישה יומית קלוריות
דוא"ל
שם
 
ליידי אסיא אסיא מדיקל
דיאטה
קישורים
תנאי שימוש
מדיניות פרטיות
כניסה לרופאים
איך להגיע
הוסף למועדפים
כל הזכויות שמורות למרכז לטיפול בהשמנת יתר ©