כחלק מסל השירותים המתקדם שאנחנו מציעים לכם - תוכלו ליהנות מעדכון שוטף של תכני אתר המרכז לטיפול בהשמנת יתר באמצעות עדכונים אוטומטיים שיתעדכנו באופן מקוון במחשב שלכם.

במה מדובר, בעצם? טכנולוגיית אינטרנט חדשנית בשם RSS (קיצור של Rich Site Summary, כלומר "תקציר מפורט של אתר"), פותחה בשנים האחרונות כדי להקל על הגולשים את ההתמודדות עם עומס המידע העצום ברשת, והיא מאפשרת לנהל אותו ביעילות.

תוכנת ה-RSS מציגה בפניכם און-ליין כל ידיעה חדשה שמתפרסמת באתר - מייד כשהיא עולה לאינטרנט. כך תוכלו להישאר מעודכנים בכל רגע בחדשות, מחקרים וסקירות בנושאי השמנה, תזונה, ספורט וניתוחים כירורגיים להרזייה.

ניתן לקבל את העדכונים באמצעות תוכנות לקריאת RSS (הבולטות שבהן: SharpReader, FeedReader ו- RssReader), על ידי שירותים מקוונים המאפשרים לצפות ב-RSS מכל מחשב ברשת (כמו RssFeeds, NewsGator ו- Bloglines) או על ידי גלישה בדפדפנים שתומכים ב-RSS (כדוגמת Firefox).

כדי להוסיף את אתר המרכז לטיפול בהשמנת יתר לרשימת המקורות שאתם מתעדכנים מהם - העתיקו את הקישור הבא אל המקום המתאים בתוכנת ה-RSS שבחרתם להשתמש בה: http://www.hashmana.co.il/rss2.asp

הידיעות של אתר מלב"י יופיעו במחשב שלכם, לאחר שהתקנתם בו תוכנת RSS.

כך זה נראה:
במקביל, ניתן תמיד להמשיך ולגלוש באתר בצורה הרגילה והמוכרת. אנחנו מאחלים לכם גלישה נעימה ושימוש יעיל ומועיל באתר שלנו. בכל מקרה של שאלה תוכלו לפנות אלינו דרך האתר או באמצעות הטלפון 03-7645444. 
 
ליידי אסיא אסיא מדיקל
דיאטה
קישורים
תנאי שימוש
מדיניות פרטיות
כניסה לרופאים
איך להגיע
הוסף למועדפים
כל הזכויות שמורות למרכז לטיפול בהשמנת יתר ©